Využite priestory na

Zasadnutia, posedenie

Ak ste firma , organizácia  či komunita a hľadáte priestory, na  stretnutia, určite si vyberiete s dostupných priestorov ten náš. Výhodou je  možnosť zabezpečenia ubytovania pre účastníkov. V prípade potreby stravovacie zariadenie môže  zabezpečiť občerstvenie, obedy, večere . 
Pre viac informácií nás kontaktujte na  telefónnom čísle +421-41-5652531, alebo cez kontaktný formulár.

Školenia, semináre, kurzy

Pre firmy a organizácie ponúkame možnosť realizovať svoje vzdelávacie programy v našich školiacich miestnostiach a spoločenských priestoroch. Je len na vás, o ktoré priestory budete mať záujem vzhľadom na vaše potreby a počet účastníkov vašich vzdelávacích programov. Každý priestor disponuje štandardným technickým vybavením pre zabezpečenie plynulosti vzdelávacieho programu. Niektoré priestory sú už vybavené projektorom a flipchartom.

Konferencie , prezentácie do 180 osôb

V priestoroch kinosály je možné realizovať menšiu konferenciu či prezentáciu. K dispozícii aj bezdrôtové WIFI pripojenie na internet a veľké kino plátno, ktoré môžete využiť na Vašu prezentáciu alebo premietanie.
V prípade, ak by ste potrebovali priestor pre viac ako 180 účastníkov, odporučíme Vám univerzitné prednáškové  priestory. My Vám zabezpečíme ubytovanie účastníkov a stravovacie zariadenie môže  zabezpečiť stravovanie účastníkov v Univerzitnej menze.

Hudobné a tanečné predstavenia

Priestor kinosály poskytuje 180 miest pre poslucháčov a  javisko pre účinkujúcich.
V priestoroch kinosály je možné realizovať  menšie hudobné, tanečné alebo kultúrne predstavenia. Priestory môžu využiť aj školy , kde môžu realizovať  spoločenské aktivity.  
Z technického vybavenia je k dispozícii základná audio technika a ozvučenie. Určite oceníte a využijete veľké  kino-plátno, s možnosťou  prehrávať DVD záznamy. Priestory kinosály pravidelne   využíva  aj známa improvizačná trojica 3T. Takže priestory môžu využiť aj divadelné, alebo improvizačné zoskupenia.