Stravovanie

Bufet v priestoroch bloku EF

V priestoroch bloku EF je Vám k dispozícii bufet, kde si môžete vybrať  s prevažne z fast foodových jedál, sladkých raňajok, šalátov, desiatových polievok, grilovaných kurčiat,  vyprážaných syrov  na rôzne spôsoby  s hranolkami. Pre  doplnenie pitného režimu si môžete vybrať z nápojového lístka, fľaškových balení  na cestu a samozrejmosťou je čaj či káva.   

Deň  môžete začať chutnými raňajkami s kávou alebo čajom. Na obed si môžete vybrať z pripravených  jedál v menu  a  po úspešnom dni aj skorú večeru.

Pre viac informácii a dostupnosti v letných mesiacoch júl, august sa informujte na čísle +421-41-5652531.

Stravovacie zariadenie Menza

V tesnej blízkosti je  veľkokapacitná  univerzitná jedáleň , ktorá je vhodná pre väčší počet ľudí. Na základe Vašich požiadaviek  je možné zabezpečiť si stravu /akciu na kľúč/ v stravovacom zariadení.    Záleží nám na spokojnosti našich zákazníkov.  

Kontakty pre viac informácií:
Janka Králiková 041/5651461, 041/513 1802 janka.kralikova@uniza.sk
Prevádzka 041/5131801 prevadzkasz2@uniza.sk
Pre účastníkov akcie máte k dispozícii naše ubytovacie kapacity v rôznych štandardoch ubytovania. Ubytovanie pozostáva z ponuky apartmánov, lôžkových izieb a hotelových izieb. solution designer

Ak budete mať súčasne záujem o ubytovanie účastníkov v spojitosti s prebiehajúcou akciou, máte takisto k dispozícii naše ubytovacie kapacity, ktoré sú v rôznych štandardoch.

Tags: